Polityka Prywatności
Spis treści


   

   

  Polityka Prywatności 

  Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania danych osobowych pozyskanych od Państwa przez sklep internetowy Kwiatyllo, prowadzony pod adresem www.kwiatyllo.pl (dalej zwaną Witryną) przez firmę Ogrodnictwo Wiśniewski Jacek Junior Sp. z o.o. z siedzibą: ul. Rzeczycka 26, 04-940 Warszawa, miejscem prowadzania działalności: Góraszka, ul. A. Mickiewicza 87A, 05-462 Wiązowna, NIP: 952-214-80-83, KRS: 0000620225, REGON: 364605066 dalej zwanego sklepem internetowym.


  Sklep Internetowy dokłada wszelkich starań w celu zapewnienia poszanowania Państwa prywatności i ochrony udzielonych informacji osobowych podczas korzystania z Witryny i dokonywania zakupów w ramach sklepu oraz w tym celu podejmuje wszelkie niezbędne działania.

   

   

  SPIS TREŚCI:

   

  Jakie dane zbiera Sklep Internetowy w sposób automatyczny podczas korzystania z Witryny?

  Jakie dane zbiera Sklep Internetowy podczas rejestracji i dokonywania zakupów?

  Marketing Sklepu Internetowego

  Udostępnianie informacji

  Środki techniczne i Państwa obowiązki

  W jaki sposób możecie Państwo korzystać z przysługujących praw?

  Inne strony internetowe

  Pytania i zastrzeżenia

   

   

   

   


   

   

   

  Jakie dane zbiera Sklep Internetowy w sposób automatyczny podczas korzystania z Witryny?

  Sklep Internetowy nie zbiera w sposób automatyczny żadnych danych, z wyjątkiem danych zawartych w plikach coockies podczas samego korzystania z Witryny.

  Pliki coockies to małe pliki tekstowe wysyłane przez Sklep Internetowy i przechowywane na Państwa komputerze zawierające pewne informację związane z korzystaniem przez Państwa z Witryny i Sklepu Internetowego. Pliki coockies wykorzystywane są przez Sklep Internetowy w celu obsługi witryny i zapewnienia możliwości udostępniania Państwu interesujących informacji oraz podczas procesu zakupowego, np. w celu zapamiętywania dokonywanych przez Państwa zakupów.

  Pliki Coockies wykorzystywane przez Sklep Internetowy mogą mieć charakter tymczasowy lub trwały. Tymczasowe pliki coockies są usuwane z chwilą zamknięcia przeglądarki, natomiast stałe pliki coockies są przechowywane także po zakończeniu korzystania przez Państwa z Witryny i służą do przechowywania informacji takich jak Państwa hasło czy login, co przyspiesza i ułatwia korzystanie z Witryny. W każdym wypadku mogą Państwo zablokować instalowanie plików Cookiem lub usunąć stałe pliki coockies, wykorzystując stosowne opcje Państwa przeglądarki internetowej. W razie problemów doradzamy skorzystać z pliku pomocy przeglądarki lub skontaktować się z producentem przeglądarki, z której Państwo korzystacie.
  Obok plików coockies Sklep Internetowy może również gromadzić dane zwyczajowo zbierane przez administratorów systemów internetowych w ramach tzw. logów lub plików dziennika. Informacje zawarte w logach mogą obejmować m.in. Państwa adres IP, rodzaj platformy i przeglądarki internetowej, dostawcę Internetu, oraz adres strony, z której weszliście Państwo na Witrynę. Niektóre podstrony w ramach Witryny oraz inne środki komunikacji z Państwem mogą zawierać tzw. „web beacons” (tzw. elektroniczne obrazki). Web beacons pozwalają na otrzymanie informacji takich jak np. adres IP komputera, na który załadowana została strona, na której web beacon został zamieszczony, numer URL strony, czas załadowania strony, rodzaj przeglądarki, jak również informacje zawarte w coockies, w celu oceny efektywności naszych reklam. Dane te będą archiwizowane i wykorzystywane w celach analizy statystycznej i oceny globalnego ruchu użytkowników Witryny. Dane te nie będą łączone z przekazanymi przez Państwa danymi osobowymi.

  Powrót do spisu treści


  Jakie dane zbiera Sklep Internetowy podczas rejestracji i dokonywania zakupów?

  Sklep Internetowy będzie od Państwa zbierał następujące dane osobowe za pośrednictwem Witryny oraz innych form komunikacji, w przypadku dokonywania zakupów i procesu rejestracji na Witrynie:
  1.nazwisko i imię,
  2.płeć,
  3.adres zameldowania na pobyt stały,
  4.adres do korespondencji, jeżeli jest inny niż adres zameldowania,
  5.adres poczty elektronicznej,
  6.numer telefonu.
  Podanie powyższych danych jest dobrowolne lecz konieczne dla dokonania rejestracji i zakupu w ramach Witryny.
  Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawiania. W celu realizacji tego uprawnienia Prosimy o korzystanie z opcji w ramach swojego konta lub z adresu info@kwiatyllo.pl  , numeru telefonu 22 243 22 29.

  Powrót do spisu treści

   


  Marketing Sklepu Internetowego


  Sklep Internetowy może wykorzystywać podane powyżej informacje za Państwa zgodą do przysyłania Państwu informacji o produktach, usługach, ofertach i możliwości otrzymywania newslettera. W przypadku, gdy informacje te przekazywane będą drogą elektroniczną, będą one wysyłane wyłącznie w przypadku, gdy wyraziliście Pastwo zgodę na otrzymywanie ich w takiej formie.

  Powrót do spisu treści
  Udostępnianie informacji

  Sklep Internetowy może, za Państwa zgodą, udostępniać zebradune od Państwa dane do innych firm w celach promocyjnych z zachowaniem wymogów określonych w przepisach o ochronie danych osobowych.

  W przypadku, gdy chcą Państwo cofnąć wyrażoną w tym zakresie zgodę, prosimy o przesłanie takiej informacji na adres info@kwiatyllo.pl .
  Ponadto, podane przez Państwa informacje mogą zostać udostępnione właściwym organom władzy publicznej, jeżeli wymagają tego obowiązujące przepisy prawa.

  Powrót do spisu treści

   


  Środki techniczne i Państwa obowiązki

  Sklep Internetowy dokłada wszelkich możliwych starań, aby zabezpieczyć Państwa dane i ochronić je przed działaniami osób trzecich. Stosujemy wszelkie niezbędne zabezpieczenia serwerów, połączeń i Witryny w celu ochrony Państwa danych. Wszelkie połączenia związane z wykonywaniem przez Państwa płatności elektronicznych, w przypadku wyboru takiej opcji, będą następować za pośrednictwem bezpiecznego, szyfrowanego połączenia. Podjęte przez nas działania mogą okazać się jednak niewystarczające, jeżeli sami nie Zachowają Państwo zasad bezpieczeństwa. W szczególności muszą Państwo zachować w poufności login i hasło do Witryny i nie udostępniać ich osobom trzecim. Proszę pamiętać, że sklep Internetowy nie będzie zwracał się do Państwa o ich podanie, z wyjątkiem podania ich w trakcie logowania na Witrynie. W celu uniemożliwienia korzystania z państwa konta osobom nieuprawnionym prosimy się wylogować po zakończeniu korzystania z Witryny.

  Powrót do spisu treści

   

   


  W jaki sposób możecie Państwo korzystać z przysługujących praw?

  Macie Państwo możliwość podglądu i edycji Państwa danych, w każdym czasie, w ramach Witryny, po zalogowaniu się z użyciem loginu oraz hasła. W sytuacji, gdy zapomnicie Państwo hasła lub wystąpienia innych problemów z logowaniem, prosimy o kontakt pod adresem info@kwiatyllo.pl
   
  Przysługuje Państwu prawo do żądania informacji o treści przechowywanych na Państwa temat danych, jak również prawo do żądania zmiany, zablokowania lub usunięcia danych, a także prawo sprostowania błędów, uzupełnienia lub uaktualnienia Państwa danych. Macie Państwo również wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych w celach marketingowych. Prosimy w tym celu o kontakt pod adresem info@kwiatyllo.pl

  Powrót do spisu treści

   

   


  Inne strony internetowe

  W ramach Witryny mogą pojawiać się okresowo linki do innych stron internetowych, nie będących własnością firmy Ogrodnictwo Wiśniewski Jacek Junior Sp. z o.o.. Takie strony internetowe działają niezależnie od Witryny i nie są w żaden sposób nadzorowane przez Sklep Internetowy. Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności, z którymi zalecamy zapoznać się przed ich odwiedzeniem. Sklep Internetowy nie ponosi odpowiedzialności za zasady postępowania z danymi w ramach tych stron.

  Powrót do spisu treści

     Pytania i zastrzeżenia

  Pytania i zastrzeżenia dotyczące niniejszej Polityki Prywatności mogą być przez Państwa zadane pod adresem:
  info@kwiatyllo.pl .

  Powrót do spisu treści

  Witamy w Kwiatyllo.pl - nasz internetowy sklep ogrodniczy powstał ogromnej pasji jaką jest ogrodnictwo. Oferta naszego sklepu internetowego skierowana jest do wszystkich osób, które chcą aby ich ogrody i ogródki zachwycały swoim niepowtarzalnym pięknem. Internetowy sklep ogrodniczy oferuje Państwu kilkadziesiąt rodzajów niezwykłych roślin (cebule kwiatowe, kwiaty ogrodowe wieloletnie, kwiaty rabatowe). Od wielu lat jesteśmy w gronie najwyższej klasy specjalistów zajmujących się sprzedażą różnego rodzaju roślin ozdobnych. Posiadamy szeroki wybór roślin ogrodowych z takich kategorii jak m.in: cebulki kwiatowe, kłącza wiosenne, kłącza jesienne, krzewy (w tym krzewy owocowe), pnącza, grzybnie. Oferujemy także rośliny doniczkowe (np. kwiaty doniczkowe na balkon, doniczkowe kwiaty domowe), nawozy oraz akcesoria ogrodowe. Posiadamy ogromny wybór cebulek kwiatowych, zarówno popularnych gatunków kwiatów (np. cebulki tulipanów, cebule lilii i cebule liliowców , róże, krokusy, narcyzy, maki, przebiśniegi, malwy, mieczyki, hiacynty, piwonie cebule, irysy, kossaćce, funkie, mieczyki, begonie, kosaćce, zawilce, hiacynty) a także tych oryginalnych i mniej znanych (jeżówki cebule, rozchodnik, szafirki, szachownice, amarylis, bodziszki, ciemiernik,dalie cebule, kalia, czosnki, zimowit, śnieżnik). Posiadamy w sprzedaży byliny ogrodowe, byliny wieloletnie. Nasze ogrodowe kwiaty zachwycą wszystkich różnorodnością barw i kształtów. Znajdują się wśród nich kwiaty rabatowe, wokół, których nikt nie będzie mógł przejść obojętnie. Wszystkie oferowane przez sklep internetowy Kwiatyllo.pl rośliny ogrodowe są najwyższej jakości. Nasz sklep zapewnia odpowiedni sposób przechowywania oferowanych roślin, specjalistyczne opakowania produktów, wzmacniane opakowania transportowe, bezpieczny i szybki transport zamówień. Sklep internetowy Kwiatyllo.pl polecamy zarówno wytrawnym ogrodnikom jak i osobom, które chcą zacząć swoją przygodę z ogrodnictwem. Na naszej stronie każdy znajdzie wiele cennych, praktycznych porad np. jak wybrać odpowiednie cebulki kwiatów, jak wysadzać cebulki kwiatowe oraz jak je pielęgnować. Zapraszamy wszystkich do niezwykłego świata wymarzonych ogrodów Kwiatyllo.pl!
   
  Płatności DotPay
   
  © Copyright by Kwiatyllo.pl 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
  Zamknij
  pixel